"אהבת ישראל בטיוואן"-על שליחות, מסירות ואהבה הנשלחת מטיוואן הרחוקה

פורסם על ידי: בתאריך: 16 ביולי 2013

"האנשים שלכם מיוחדים מאוד…" כך החלה גב' אלי את שיחתנו. . .גם ג'ואנה חיזקה אותה ואמרה "הלב שלנו נמצא איפה שלבו של מאסטר לין…בישראל!"

אלי וג'ואנה, שתי נשים טיוואניות הגיעו לפגוש אותי ביום חורפי ביותר בבית קפה קטן בטייפה, לשיחה על שליחות, מסירות ואהבה ללא גבולות לעם היהודי שבמדינת ישראל. הפגישה שלנו, שהתפתחה לכתבה שלפניכם קמה מתוך האמונה כי אהבה גדולה הנשלחת מקצו השני של כדור הארץ לעבר ישראל, יכולה לחמם לבבות של רבים  במיוחד בימים קשים אלו. אם בראשכם מהדהדת כרגע השאלה "מה הקשר של שתי נשים טיוואניות ליהודים במדינת ישראל?" אז הגיע הזמן להכיר את הקבוצה "אהבת ישראל בטיוואן" או בקיצור (AIIT (Ahavat Israel in Taiwan.

"Ahavat Israel in Taiwan" (AIIT) בקיבוץ רוחמה שבדרום. נובמבר, 2011.

"Ahavat Israel in Taiwan" (AIIT) בקיבוץ רוחמה שבדרום. נובמבר, 2011.

אהבת ישראל בטיוואן הינו אירגון ללא מטרות רווח הקיים מאז תחילת שנות ה-90. הקבוצה קמה אחרי הארה שחווה בחור טיואני בשם לין ראנג בדבר עליונותו של העם היהודי, במיוחד אלו החיים בשטחה של מדינת ישראל. מר לין הפיץ את חזונו ולאט לאט השמועה החלה להתפשט…עד כי כיום, כ22 שנה אחרי, מדובר בקבוצה המונה כ1000 חברים בטיוואן וכ1015 חברים בדרום קוריאה. בראש הקבוצה עומד כמובן מר לין בתפקיד המורה והמדריך הרוחני ומכונה בפי תלמידיו וממשיכיו "מאסטר לין". לחברים בקבוצה, הבאים מרקעים חברתיים ודתיים שונים יש דבר אחד במשותף חוץ מעיניים מלוכסנות…המשותף הוא  אהבתם האינסופית וחסרת התנאים ליהודיי ארץ ישראל.

לטענתן של אלי וג'ואנה,  מאסטר לין מכיר ומבין את היהודים בכלל בצורה יוצאת מן הכלל ובפרט את אלו החיים בשטחה של ארץ ישראל. כמו כן, לדבריהן, מאסטר לין השקיע את חייו בללמוד על עברם של היהודים וכיום הוא יודע גם מה צופה העתיד לעמנו. אך מבחינתו, הידע התיאורטי ורעיון האהבה האינסופית וחסרת התנאים לעם היהודי אינם מספיקים. מאסטר לין פיתח טכניקה מיוחדת אשר מטרתה לטפל במגוון בעיות בריאותיות ומתחים פסיכולוגיים אשר התפתחו אצל יהודיי ישראל עקב המציאות הקשה שבה חיים. טכניקת הריפוי שפותחה מתוך אהבה גדולה, מכונה "תרמו תראפיה".

טכניקת התרמו תראפיה, שרק חברי הקבוצה יכולים ללמוד ולתרגל אותה, מבוססת על הרפואה הסינית ועל התפיסה המסורתית של יין ויאנג. כמו כן, הטכניקה משלבת גם אלמנטים מרפואה מערבית כך שהטיפול בטכניקה זו לא רק שמונע התפתחות של מחלות אלה גם מרפא מחלות קיימות. הטיפול משלב עיסוי ולחיצות על מרכזי אנרגיה של הגוף באמצעות מיכלי מתכת שבתוכם צמחי מרפא טבעיים וקטורת המחחמת את המכשיר. אלי מספרת כי כבר אחרי טיפול אחד, ישנה ירידה במתחים בגוף, ואחרי שלושה טיפולים, ההרגשה הפיזית והנפשית, משתפרות פלאים. אלי וג'ואנה חוזרות ומדגישות כי "הפיזי והנפשי הולכים יד ביד בקרב היהודים בארץ ישראל", לטענתן, רוב המחלות שיש לנו, קשורות בקשר הדוק למציאות שבה אנחנו חיים. "אצלנו בטיוואן, אין את אותה כמות מתחים שלכם יש. למרות שמספר שעות העבודה בטיוואן גבוה מאוד, אין את אותה כמות דכאונות  כמו שיש אצלכם. והכל בא לידי ביטוי בגוף הפיזי", אומרת אלי.

"כל אחד ואחד מכם מוזמנים לבוא לטיפול שאנחנו מציעים", אומרת ג'ואנה. מידי חודשיים מגיעים לישראל כ-30 מחברי קבוצת אהבת ישראל בטיוואן. כל אותם חברים, עברו כמובן הכשרה ארוכה אודות טכניקת הריפוי "תרמו תראפיה" אשר פותחה במיוחד עבורנו מתוך אהבתו האינסופית של מאסטר לין. המשלחת בכל ביקור משתכנת בקיבוץ אחר בישראל ומזמינה את הקהל הרחב לבוא לטיפול. הטיפול, הוא 100% בהתנדבותם של המטפלים, אשר משקיעים מכספם ומזמנם כדי  לטפל ולהביא חום ואהבה לארצנו. כפי שהאם תרזה טענה לפני שנים כי "גודלם ושיעורם של מעשינו אינו מה שחשוב, אלה כמות האהבה שהוכנסה אליהם", כך גם אלי מציינת כי בחייה האישיים היא רופאה ולפני המפגש שלה עם מאסטר לין, לא נהנתה מעבודתה ולא מצאה בכך משמעות. מאז שהחלה להגיע במשלחות לישראל ומאז שהטיפולים שלה באים ממקום עמוק בלב, מצאה משמעות ואושר גם בחייה הפרטיים.

"תרמו תרפיה"- טיפול הפותח במיוחד עבור יהודיי ישראל ע"י מאסטר לין

"תרמו תרפיה"- טיפול הפותח במיוחד עבור יהודיי ישראל ע"י מאסטר לין

"עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו"

שיחתנו בבית קפה מתגלגלת ואלי וג'ואנה מתחילות לזמזם את מילות השיר "עושה שלום במרומיו, הוא יעשה שלום עלינו, ועל כל ישראל, ואמרו…אמרו א-מ-ן!" מסתבר, שתוך כדי טיפול, חברי הקבוצה ישירו שירים ישראלים כדי לחמם את לבבותינו. "התקווה", "אני ואתה", ,גשר צר מאוד", "הבא נגילה", "ירושלים של זהב" ועוד רבים הם השירים שיכולים לזמר חברי הקבוצה "אהבת ישראל בטיוואן". תמה פגישתנו, ולשאלתי האחרונה, האם מאסטר לין ביקר בישראל ומה התרשמותו, מספרות לי אלי וגו'אנה כי מאסטר לין עדיין לא ביקר בישראל אך מתכנן לבקר בעתיד. הן מספרות כי מביקוריהן הרבים בארץ ישראל, הן קיבלו את התחושה כי היהודים בישראל מחכים למישהו שיציל אותם. "אנחנו יודעים כי ישראלים תמיד רוצים אהבה ושלום", אומרת ג'ואנה. "מאסטר לין יודע בדיוק מתי הוא צריך להגיע לישראל, והתאריך הזה עדיין לא הגיע..אבל הוא מתקרב…", אומרת אלי.

יכול להיות שמאסטר לין הוא האדם שאנחנו מחכים לו שיביא שלום ושקט לארצנו? קשה לי להאמין…אבל אין ספק שאני לא יכולה להישאר אדישה לכמות האהבה שהרעיפו עליי אלי וג'ואנה בשיחתנו, וכל האהבה הזאת מעצם היותי יהודייה וישראלית. אני מניחה שלרבים תופעה כמו קבוצת "אהבת ישראל בטיוואן" יכולה להישמע קצת מחשידה ואפילו די הזויה. ההיסטוריה במערב מלמדת כי סבלו היהודים מביקורת, רדיפות ושנאה שממשיכות גם עד ימינו אנו. אך מסתבר, שבצד השני של כדור-הארץ, במדינות מזרח אסיה, מכירים בנו כ"עם סגולה".

על תופעת "אהבת ישראל בטיוואן" ניתן להסתכל בקונטקסט רחב יותר אשר ניתן לכנותו "אנטישמיות הפוכה", "פילו-שמיות" או "פרו-שמיות". מדובר במגמה הולכת וגדלה של אהבה, אהדה והזדהות עם היהודים בקרב מזרח אסייאתים. לא צריך להרחיק לכת לקבוצות מסתוריות שכאלה כדי להבחין בתופעה. גם בביקור בחנות ספרים בסין או בטיוואן, לא מפתיע להיתקל בספר המלמד "כיצד יהודים מחנכים את הילדים שלהם" או "כיצד יהודים עושים עסקים". גם בנסיעה פשוטה במונית, כבר לא מפתיעות אותי קריאות ההתלהבות בדבר חכמתם של היהודים ועל חוזקתה של מדינת ישראל אחרי שאני נשאלת אודות מוצאי. אז בביקור הבא שלכם בסין או טיוואן תוכלו לומר בגאווה את המילים הללו בסינית "Wo shi yiselie ren!", שמשמעותן  "אני ישראלי/ת!"

ספר המלמד את הטיוואנים איך יהודים מרוויחים כסף

ספר המלמד את הטיוואנים איך יהודים מרוויחים כסף

מידי חודשיים מתארגנת משלחת מטעם מאסטר לין לישראל. אלו מכם המעוניינים להכיר את אלי, ג'ואנה וחברים נוספים מקבוצת "אהבת ישראל בטיוואן", מוזמנים לבקרם. כמו כן, אלו מכם המעוניינים לנסות את הטיפול שהם מציעים, ניתן לקבוע תור ולקבל חוויה טיוואנית מלאת חום ואהבה שמטרתה "להביא תקווה ליהודים". הטיפול ללא תשלום. אלי וגו'אנה שוב מציינות, והפעם בעברית רהוטה כי "הטיפול מיוחד בשבילכם", זאת אומרת, מיוחד לאותם יהודים ישראליים אשר מחפשים בריאות, שקט, שלווה תקווה ואהבה.

פרטים נוספים אודות אהבת ישראל בטיוואן ויצירת קשר:

האתר הרשמי של אהבת ישראל בטיוואן

http://ahavat-israel-in-taiwan.idv.tw/

20 תגובות לדף "אהבת ישראל בטיוואן"-על שליחות, מסירות ואהבה הנשלחת מטיוואן הרחוקה

 1. גילית

  פגשתי אותן בארץ.
  כמה שהן מקסימות! 3 שעות של כיף!
  ממליצה בחום לבוא להתנסות ולא לשכוח לומר"משיח בוא בבקשה! "

 2. בן גיגי סופיה

  שמי בן גיגי סופיה מספר הטלפון הוא 0506212692 אבקש להתקשר אלי אני מעונינת לקבל טיפולים במלון קליה וזאת עפי המלצה חמה של חברים.
  בברכה בן גיגי סופיה חג שמח

 3. Itay Pruginin

  Hi
  I would like to register for treatment at Sde Yoav.
  Thanks a lot
  Itay

 4. ברכה דוד ששון

  קיבלתי טיפול ע"י הקבוצה הנפלאה הזו. אנשים חמים, אוהבים, סימפטיים, אדיבים ונעימים ביותר.
  הטיפול שלהם מדהים, מהנה ומשרה יותרמכל רוגע.
  אנשים אלה מקרינים חום ואהבה משך כל הטיפול,אשר כשלעצמו נעים מאוד.
  אין לי מילים מספיקות כדי להודות להם על מסירותם ואהבתם. פשוט אין דברים כאלה.
  כדאי לנו ללמוד קצת מהם ובינינו לבין עצמנו להיות יותר סבלניים ורגועים ולקוות שעל ידי כך גםצפחות מתוחים ויותר בריאים.
  זוהיתה חוויה מיוחדת ואני מקווה לפגוש אותם גם בפעם הבאה שיבואו לארץ.

 5. דרורה אפשטיין

  שלום וברכה,
  מאד הייתי מעונינת להתנסות בטיפולים שאתם מציעים, בקיבוץ שדה יואב. הטלפון שלי : 050-2005803
  בתודה מראש,
  דרורה

 6. אבי שרעבי

  אבי שרעבי
  שלום לכולם
  הייתי בטיפול אצלם היות בקבוץ אלמוג הם אנשים פשוט מדהימים הייתי בהרבה טפולים בארץ
  והטיפול שקבלתי אצלם היה חוויה מרגשת. טיפול מסור כזה לא קבלתי בשום מקום (גם כאשר שילמתי ממיטב כספי)
  הם אוהבים באמת מכל הלב. שווה לפגוש אותם ממליץ בחום.

 7. yafa yadid

  אני חווית טיפול בקיבוץ אלמוג פשוט אין מילים כל כך מעניקים לך אהבה אנרגיה טובה מטפלים במסירות אנשים מדהימים , חובה על כל אחד לחוות דבר שכזה כיוצאים משם מרגישים בהיי אני רוצה להודות למאסטר לין על אהבתו לעם היהודי וכמובן למשלחת שעושה עבודה קודש מקווה לראותכם שוב

 8. yafa yadid

  עוד רוצה להוסיף שאני מודה לכל המלכים והמלכיות שמעריפים עליך אהבה ללא תנאי שזה בה ממקום של נתינה מבלי שום תמורה תודה לכם מעומק ליבי אוהבת

 9. צדוק סיטלקול

  צדוק סיטלקול
  הבת שלי ואני עברנו שלושה טיפולים על ידי הקבוצה של מסטר לין אנשים מקסימים אוהבי ישראל הטיפולים נעימים מאוד. ממליץ בחום!

 10. איה שור שלו

  קבלתי טיפול ראשון אתמול בקיבוץ יראון. ישנתי 10 שעות רצוף אחרי הטיפול והיום אני מרגישה מלאת מרץ ועם הרבה אנרגיה חיובית. אולי כי ישנתי הרבה ואולי בזכות פיק פיק ומאי המקסימות. היום אלך בסקרנות רבה למפגש השני

 11. אביטל חושכבר

  גם אני קיבלתי טיפול מהקבוצה הנפלאה שהגיעה לשבועיים בקיבוץ יראון ורק במקרה נקלעתי לאזור.
  חוויה מרגשת ומעצימה וזה מה שנקרה שאין מקריות. הדברים קורים מלמעלה.
  תודה לכם אנשים נפלאים ותודה לך מאסטר לין.
  מוקירה ומעריכה אתכם מאוד.

 12. אסתר מתתיהו

  הייתי מעוניינת לעשות טיפול בפעם הבא כשמגיעים לארץ אנשי אהבת ישראל,
  שמעתי על מספר אנשים שעשו טיפול והמצב השתפר
  תודה רבה

 13. julie

  Hello dear people.27/4/2015
  julia candy johana Nancy. And all the amazing team that came Taiwan.
  I want to thank the lovely women who treated me personally .lmdti you a lot
  You are wonderful people and Hmstrin special man who teaches what love ..
  Thank you for all hope to see you again next time in Israel
  A big hug and filled with love from me to you all
  julie raizberg

 14. סופי

  היום נהנתי מהטיפול הראשון מתוך סידרת הטיפולים ואין מילים גם על צורת האיבחון וגם הטיפול מושלמים.גם אני כמטפלת ברפואה אלטרנטיבית מורידה בפניהם את הכובע טיפול הבא מאהבה ללא תנאים מדהים יש לנו מה ללמוד

 15. טובי אלון

  היום קיבלתי את הטיפול הראשון מ 3 בקיבוץ דליה. קשה שלא להתרגש מאהבת חינם זו שבעצם היא חינמית רק לנו אבל למאסטר לין ושליחיו היא עולה לא מעט כסף וגם מעבר לכסף. השליחים עוזבים את עבודתם, משפחתם ובאים לכאן להעניק ולתת מכל הלב אהבה וטיפול לעם היהודי. כמטפל בעצמי אומר שהטיפולים פשוט מדהימים ויעילים . תודה למאסטר לין ושליחיו

 16. אנט

  הייתי בטיפול לפני שנתיים המסר שלהם אלנו זה לבקש שהמשיח יגיע קצת נראה לי מוזר שאנשים מקצה העולם באו מיוזמתם ועל ישבונם לומר לנו שאנחנו העם הנבחר וכשהמשיח יגיע יהיה סוף לשנאה שעולה וגואה ובעצם רק אם נבקש נואשות וכולם יחד שהמשיח יגיע הוא יבוא אז אני מצטרפת לבקשה ורוצה שהמשיח יגיע ומקווה שכל אחד בליבו יבקש ואינשאאלה שהוא יגיע אמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>